Prośba (180807)

by bp Zbigniew Kiernikowski

Ponieważ w komentarzach ostatnio jest coraz to więcej podawanych różnych linków i materiałów „youtube” przypominam, że zasadniczo takich materiałów nie wpuszczam – tylko wyjątkowo po sprawdzeniu, że dany „materiał” jakoś odpowiada myśli przewodniej mojego blogu. Nie wpuszczam też zazwyczaj przesyłanych długich materiałów kopiowanych z różnych stron „medialnych” itp.

Jeśli więc ktoś przesyła jakiś link, to bardzo proszę, aby sam się do tego ustosunkował i napisał, dlaczego to przesyła. A więc także, aby zaznaczył, z czym się zgadza czy też się nie zgadza. To wszystko w tym celu, aby można było właściwiej się odnosić do poruszanych kwestii i czynić to w sposób bardziej personalny, a nie traktować tego blogu, jako przysłowiowego kosza, do którego można wszystko wrzucać.

Bardzo proszę wszystkich Blogowiczów o wyrozumiałość i za to bardzo dziękuję.

Pozdrawiam

Bp ZbK

Be Sociable, Share!

Rss Komentarze

2 komentarze

  1. Księże Biskupie!
    Super decyzja!!! 🙂 🙂

    #1 niezapominajka
  2. Księże Biskupie proszę na spokojnie posłuchać ks. Nikosa z tego linku https://www.youtube.com/watch?v=lWI5VXnnrNE i odnieść się w kilku zdaniach do nowości teologicznych proklamowanych przez tego prezbitera rzeczywistości DN. Czy to jest właściwy kierunek dla Kościoła świętego? Proszę znaleźć odrobinę czasu i by usłyszeć nie tyle jego życiowej historii co wartości katolickiej teologii proklamowanej pospólstwu. Chodzi o teologię z 45 minuty powyższego linku gdzie głosi, że Chrystus wszedł do Nieba z moimi i Twoimi świństwami/grzechami/. Dla mnie to katolicki odlot nie wiem po czym. Jeśli nie chce ks. Biskup odpowiedzieć na blogu to proszę choć w kilku słowach zrobić na barankatolicki@wp.pl Pozdrawiam janusz

    #2 baran katolicki

Dodaj Komentarz


css.php