Kościół według ONZ

Każdy pedofil niezależnie od wykonywanego zajęcia, zawodu, misji jest zbrodniarzem, które dokonuje gwałtu na dziecku. Z tym nie ma co dyskutować. Ale skoro ONZ jest tak bardzo ortodoksyjne, to czemu przytaczanie faktu nadreprezentacji homoseksualistów wśród pedofilii, albo przemilcza, albo traktuje w kategoriach rzekomej homofobii. Czemu Rosja nie jest potępiana za łamanie praw człowieka innych niż tylko osób homoseksualnych? Heteryk może zgnić w rosyjskim gułagu za nic. ONZ nie walczyła o prawa więźniów politycznych w dawnej ZSRR, ale zakaz promocji homoseksualizmu wśród nieletnich budzi oburzenie.  Przekonaliśmy się, że przywileje osób homoseksualnych w Rosji są więcej warte niż rosyjska ropa i gaz. A więc więcej niż życie i wolność tysięcy antagonistów rządu rosyjskiego, o których jakoś ONZ się nie upomina. Nie wspomnę tu o Gruzji, Ukrainie, pozostawionych samych sobie.

Niemniej zaangażowanym w obronę dzieci przed księżmi pedofiliami mediom nie będę zarzucał intencyjności, gdy z równym zacięciem powrócą do sprawy mafii pedofilii z Dworca Centralnego lub chociaż na chwilę swą uwagę zwrócą na galerianki obu płci, które są brutalnie wykorzystywane na drobne prezenty. Zboczeńcy nie pytają tych dzieci czy mają więcej niż 15 lat. Kim są? Bynajmniej nie anonimowymi żulami.

Co mnie najbardziej zabolało? Nawet nie oderwanie raportu od rzeczywistości, ingerencja w treść nauczania Kościoła w sprawie homoseksualizmu, małżeństw jednopłciowych, aborcji. Nie oczekuję  od organizacji broniącej praw dzieci niczego, skoro nie zebrała się na odwagę by zająć się np. obrzezaniem dziewczynek przez ortodoksyjne odłamy islamu, albo mordowaniem i gwałceniem chrześcijańskich dziewcząt w Egipcie. Nie słyszałem by raport o śmierci 120 tysięcy chrześcijan rocznie, był tematem rozważań najskromniejszego gremium w Nowym Jorku. Przestańmy się czarować ONZ jest od lat organizacją samozajmującą lub kompletnie jałową decyzyjnie. Pozazdrościłem po przeczytaniu reakcji na raport komisji rzeczniczki Episkopatu USA . Bardzo żałuje, że nie dane mi jest mieć głosu skierowanego do wspólnoty w Polsce. Konkretnej, rzeczowej wykładni nie w kwestii samej pedofilii, ale równie zdecydowanej co merytorycznej odpowiedzi na zarzuty komisji ONZ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


jeden + = 3